Blog,  Medytacja przy kawie

Medytacja połączenia – odpowiednia, by zacząć

Któż z nas kochani nie doświadcza cierpienia i bólu? Każda doświadczona tragedia przyczynia się do rozpadu naszej komplementarności powodując odłączenie i oddzielenie cząstek duszy od ciała, umysłu, emocji. Czujemy się czasem jak poszatkowani i pozbawieni siły. Trwamy niekiedy latami w sytuacji bez wyjścia, w rozkroku tracąc poczucie pewności i sprawczości, zadając sobie pytanie: „kim jestem”?

Medytacja, do której zapraszam, otwiera cykl spotkań, które mają na celu doprowadzić cię do samego centrum twego jestestwa – do Serca – Domu, z którego pochodzisz. Ma na celu na nowo połączyć te części, które tutaj na ziemi utraciłeś. Zanim rozpoczniesz mój drogi medytację, pamiętaj, by niczego nie przyśpieszać. Oddychaj swobodnie i daj sobie czas. Jeśli nie poczujesz od razu miłości i wdzięczności, spotykaj się z twym wewnętrznym dzieckiem i ze swoim Stwórcą tak długo, aż poczujesz swobodę w sercu, aż poczujesz, że ból powoli odchodzi a pojawia się wdzięczność.

Kiedy po raz pierwszy doszło do spotkania, wraz z moją małą Lidzią zobaczyłam moje sanktuarium za złotą bramą. Miejsce było zabudowane poprzez moje uformowane wyobrażenia na temat Boga, które zamykały do Niego dostęp. Stałam bezsilna z moją małą dziewczynką. Wówczas w pełni ufności poprosiłam Stwórcę o pomoc i brama się otworzyła.

Daj sobie czas i ufaj, że twój Stwórca poprowadzi was w najlepsze miejsca, w odpowiednim czasie.

<3

Medytacja połączenia ze swoim wewnętrznym dzieckiem

Podziel się swoimi przemyśleniami