Blog,  Neurografika

Neurografika – co możemy osiągnąć?

Kochani. Niektórzy pytają mnie o więcej szczegółów na temat neurografiki. Posty, które umieszczam tutaj są mojego autorstwa w oparciu o pozyskaną wiedzę na kursie. Poniższy wpis jest autorstwa Pavla Piskareva i pochodzi z jego strony.

https://www.neurograff.com/post/neurographic-capabilities-2

Wzmocnij stworzony obwód neuronowy zasobami zewnętrznymi

Jakość wyniku w Neurografice zależy od odczuć, jakie odczuwamy pod koniec pracy. Innymi słowy: jakość rysunku tworzy jakość naszych wrażeń na dany temat. Kiedy praca sprawia nam przyjemność, mózg odczytuje ją jako sygnał do realizacji tematu. Jeśli nadal istnieją negatywne myśli i uczucia, to znaczy, iż nie wszystkie ograniczenia zostały usunięte.

Dlatego jeśli to, czego słuchasz w momencie rysowania lubisz, dodaje Ci radości i jesteś w strumieniu dużej energii, to słuchaj swojego zdrowia, bo to, co słyszysz w momencie rysowania neurograficznego jest wplecione w Twoje własne obwód neuronowy.

NeuroGraphics to praktyka zarządzania doświadczeniami. Nasze uczucia, emocje i myśli mają ogromny wpływ na rozwój naszego życia. Czasami oczekujemy zrozumienia od otaczających nas ludzi, ale często nie rozumiemy samych siebie. Och, boli mnie noga! – A po co to jest? Jaki jest tego powód?

W tym sensie NeuroGraphics uczy, jak zwracać uwagę na siebie i kieruje do zrozumienia siebie. W procesie rysowania kierujemy się trzema punktami uwagi: ciało, dusza, intelekt (uczucia, emocje, myśli/wizja).

Problem polega na tym, że im bardziej człowiek jest wykształcony, tym lepiej wie, jak się kontrolować. Ale ta sama osoba może wcale nie rozumieć, czego chce i co czuje. Tyle kontroli przytłacza jego naturę. Co więcej, mówią nawet, że doświadczanie jakiegoś rodzaju emocji jest złe. Na przykład gniew. A człowiek ze wszystkich sił stara się uniknąć lub stłumić to uczucie. A to stopniowo przekłada się na różne choroby.

Neurografia zakłada, że ​​w procesie rysowania obserwujemy siebie, swoje ciało i uczucia, myśli, emocje. I stopniowo zaczynamy rozumieć, co się w nas dzieje i dlaczego. Praktyka neurograficzna pomaga się otworzyć.

Otwarcie się oznacza bycie świadomym tego, co czujesz i uczciwe przeżywanie tego. Stopniowo pojawia się coraz większa pewność siebie. Otwiera się cały ocean uczuć i doświadczeń. Życie staje się bogate w wrażenia i wydarzenia. Nauczywszy się rozumieć siebie, znacznie łatwiej jest wybrać, którym uczuciem żyć, a które odpuścić lub zmienić.

Aby dotknąć jaźni, absolutu

Podstawowy algorytm NeuroGraphics, o kórym pisałam TUTAJ, jest zbudowany w taki sposób, że z każdym kolejnym krokiem algorytmu możesz zagłębiać się coraz głębiej w swoją podświadomość. Aż do poziomu osobowości, absolutu.

Miłość przychodzi z dołu do góry. To jest piramida świadomości. Absolut daje każdemu z nas ogromną ilość miłości i energii. Ale z powodu niektórych naszych ograniczeń nie możemy całkowicie przepuścić tego przepływu przez siebie. W tych miejscach powstają negatywne emocje i uczucia.

NeuroGraphics umożliwia poprzez rysunek dotknąć energii jaźni, miłości absolutu. To jest punkt algorytmu – linie pola. Linie pola to linie siły. Można je również nazwać liniami duszy. Są to linie o bardzo głębokim poziomie energetycznym.

Na tym etapie rysowania ego się rozpływa. Nadchodzi pacyfikacja, dusza wchodzi w głąb. Jeśli pojawia się jakikolwiek opór, oznacza to, że gdzieś istnieją ograniczenia ego, które nie pozwalają ci rozpuścić się w boskim oceanie energii. To jak morze. Im bliżej powierzchni, tym więcej emocji. Im głębiej, tym spokojniej.

Łącząc się z absolutem poprzez linie pola, zaczynamy pojmować głębię świadomości i istnienia. A to zupełnie inny poziom i jakość życia.

Osiągać cele

Każda osoba ma cele. Tylko dla niektórych mogą być bardzo przyziemne, na przykład dosięgnąć kanapy i już nie wstawać. Inne są wysokie, duże i daleko do przodu. Niektóre cele wymagają dużego wysiłku i zasobów, podczas gdy inne nie.

W Neurographics istnieje pojęcie przypadku, w którym rysujemy kilka rysunków na jeden temat, aż do uzyskania wyniku. I co tutaj najciekawsze, nie musisz pamiętać, gdzie skończyłeś, a co wydarzyło się ostatnim razem, od czego zacząć. Same neurony są rozumiane, ponieważ łączymy je w silne połączenia.

Wielu początkujących zastanawia się, jak spełniają się nasze marzenia. Wyobraź sobie kardiogram. Lekarz patrzy na tę zakrzywioną linię i natychmiast rozumie, gdzie dana osoba ma problem lub jest całkowicie zdrowa. Płuca można kontrolować wzdłuż linii oddychania. Możesz kontrolować serce, ciśnienie krwi. Kierownicy tworzą harmonogramy osiągnięć produkcyjnych w celu dostosowania do nich działań całego przedsiębiorstwa. Itp. Innymi słowy, człowiek wie jak, skupiając się na wyglądzie linii, coś poprawić, aby to poprawić.

Podobnie, wzdłuż linii, możesz śledzić i korygować pracę mózgu i samego myślenia. Mózg działa na pięciu częstotliwościach: alfa, gamma, beta, delta i theta. Za pomocą linii neurograficznej możemy przedstawić dowolną częstotliwość. Dodaj aktywność lub daj komfort.

Linia neurograficzna kontroluje myślenie. Neuro jest połączony z mózgiem. Im więcej kresek neurograficznych narysujemy na dany temat, tym szybciej i sprawniej nasz cel i upragniony rezultat zostanie osiągnięty.

Ci, którzy rysują neurografię, wiedzą, jak spakować swoje marzenia, aby je spełnić. Szkoły medytacji pomagają człowiekowi otworzyć dostęp do swojej podświadomości. A czasami osiągnięcie w tym sukcesu zajmuje dużo czasu. I tutaj dzieje się to za pomocą algorytmu, a od pierwszego rysunku można osiągnąć nawet dużą głębię. A to tylko kilka godzin (każdy ma inne rzeczy).

NeuroGraphics to praktyka wspierania projektów. Pomaga osiągnąć dowolne cele. Często podczas rysowania jednego tematu pojawiają się pomysły na inne tematy. To zawsze są dodatkowe możliwości. Powinny być spisane, aby można je było później narysować. I to jest powód sprawy.

Podziel się swoimi przemyśleniami

%d bloggers like this: