
Opór w neurografice – algorytm usuwania ograniczeń
Opór do kontynuowania i rysowania pracy pojawił się, kiedy postanowiłam zastosować algorytm usuwania ograniczeń.
Bywa czasem tak, że kiedy konflikt drzemie od dawna w nieświadomości lub jest odpychany, nie przepracujemy go podczas jednej sesji. Rozwój to ruch spiralny. Powtarzalność w zjawiskach, wydarzeniach nie musi oznaczać powtarzalności w zachowaniu, wręcz nie powinien. W tych samych wydarzeniach uczymy się coraz dojrzalszych i nowych reakcji i wyborów.
Zapraszam do obejrzenia filmu na moim kanale 🙂
2 komentarze
Agata B.
Czy neurografika można sobie zrobić krzywdę? Od 10 lat walczę z agorafobia postanowiłam to zmienić. Znalazłam Panią, wysłuchałam i zaczęłam rysować na podstawie tego co Pani opowiedziała, to jest ok ?
Lidia
Dzień dobry.
Neurografika jest narzędziem, które pomaga na pewno w przezwyciężeniu blokady i ograniczenia. To, co znalazła pani u mnie jest dobre, ale nie wyczerpuje tematu. Może pani skontaktować się z kimś, kto naucza dokładnie tej metody i prowadzi przy okazji coaching. Ja ze swej strony mogę również napisać i wyjaśnić na czym polega agorafobia i dlaczego dotyka. Domyślam się, że lęk ten paraliżuje i utrudnia życie. Zatem najpierw należałoby popracować z ograniczeniami, a następnie powoli i stopniowo wychodzić. Życzę owocnej pracy z neurografką i powrotu do harmonii <3