Blog,  Kobieta

Piękna kobieta – każdego dnia

BYĆ PIĘKNĄ KOBIETĄ – KAŻDEGO DNIA

Piękna kobieta dba o siebie. Chodzi regularnie do fryzjera. Dba o estetykę ubioru. Depiluje się i starannie dobiera makijaż.

Piękna kobieta korzysta ze stylistów i makijażystów. Regularnie odwiedza SPA i stara się uprawiać sport, by ciało było w dobrej kondycji. Pamięta o badaniach, diecie, przynajmniej raz w roku odwiedza ginekologa. Piękna kobieta chodzi z gracją, inwestuje w kolagen, suplementy i ćwiczy mięśnie twarzy, by pozbyć się kurzych łapek i oznak upływającego czasu.

Nie trudno dziś być piękną. Narzędzi i suplementów od koloru do wyboru.

Piękna kobieta jednak, bez dbałości o swe wnętrze jest jak dom, który na zewnątrz okazały, otoczony pięknym ogrodem, w środku jest nieurządzony i pusty, a w kątach odkłada się kurz.

Piękna kobieta dba o swój rozwój i uczy się siebie. Piękna kobieta „rozmawia ze sobą” nawiązując intymną relację – SELFIRELACJĘ – która sprawia, że jej Dusza rozkwita jak kwiat, obdarzając cnotami. Piękna kobieta rozwija swe talenty i dary, z jakimi tutaj na świat przyszła. Rozważnie dobiera znajomych i daje uwagę bliskim. Czasem poświęca coś, by zyskać. Wiedząc czego w życiu pragnie, świadomie dąży do celu.

Piękna kobieta – kiedy zadba o swe wnętrze, uśmiecha się i promienieje, zarażając swym pięknem otoczenie. Piękną staje się nie tylko przez wygląd, lecz ową spójność ze swym „sacrum” i pełnię, do jakiej dąży.

Bądź piękną – każdego dnia.

Zapraszam Cię piękna kobieto do nawiązania „selfirelacji” przez 365 dni w roku.

Zdjęcie przedstawia LADYMARGOT. Zapraszam do wpadania na przepiękną i wartościową stronę 🙂

 

Podziel się swoimi przemyśleniami