Blog

Tatuaż – co krzyczy moja Dusza?

Tatuaże, w ostatnich czasach stały się dość popularne. Są nie tylko formą ozdabiania ciała, lecz także formą wyrażenia siebie, swoich ukrytych pragnień czy podświadomych zachowań. Większa swoboda w zdobieniach za pomocą tatuaży, ma związek z obecnymi przemianami.

Nie będę pisała o tym, dlaczego robimy tatuaż, dlaczego taki, a nie inny symbol oraz w takim, a nie innym miejscu. Jeśli kochani jesteście zainteresowani tematyką zapraszam was do nowego spojrzenia na symbolikę tatuaży, do ciekawego artykułu Beaty Nowak.

Podzielę się z wami moimi przemyśleniami.

Mój tato ma tatuaż na przedramieniu. Kiedyś go zapytałam o znaczenie i odpowiedział, że decyzja była spontaniczna i nieprzemyślana do końca, co wynikało bardziej z impulsu. Jako nastolatka powiedziałam: „Kiedyś sobie też zrobię” 🙂

No i zrobiłam.

Mój tatuaż „Soulfree” – „wydziarany” 😀 pod prawym obojczykiem ma dla mnie wyjątkowe znaczenie. Zdecydowałam się na niego w momencie dość trudnym, bo poraniona po związku, na początku drogi do twórczości pisarskiej. Wyraża silne dążenie do uwolnienia Duszy poprzez pisanie, malowanie i opowiadania rodowe.  Projekt tatuażu stał się moim logo i ma dla mnie znaczenie sentymentalne.

Dodam, że projekt jest autorstwa Bogusławy Chmielewskiej. 

Podziel się swoimi przemyśleniami