Blog,  Sennik

Wakacje – czas na odpoczynek

Wakacje, to czas upragniony dla wielu. Czas pełen życia, wycieczek i zapachu lata. Czas wyczekiwany, zwłaszcza jeśli pracuje się z dziećmi i wkłada w te zajęcia całą energię. Dla mnie, wakacje są kolejnym etapem w życiu, który rozpoczyna moje działania w szerszym obszarze.

Wczorajszy post, jaki napisałam oraz uwolnienie emocji ujawniło moje ograniczenia i ich otwarcie w czasie snu.

Sen

„Wraz z moim ojcem zdejmowałam ze ściany pokoju obraz. Obraz był już zniszczony, więc postanowiłam go zdjąć. Po zawieszkach na ścianie pozostały duże otwory, z których silnym strumieniem wypływała woda, przedostając się do sąsiadki. Próbowałam strumienie wody zatrzymać, ale nie mogłam, nie byłam w stanie.”

Obudziłam się z pewnością w sobie, że muszę pozwolić sobie na wyrażenie wszystkich emocji, jakie mnie zalewają. Obraz ze snu symbolizował sposób widzenia męskich cech i relacji, jaka do tej pory mnie z nimi łączyła.

Wakacje

Czas wakacji będzie dla mnie zdecydowanie czasem podsumowania kolejnego etapu, jaki za sobą zostawiam.

Przez ostatnie lata zgromadziłam wiele doświadczeń potwierdzających lub podważających moje przekonania i odkrycia. Prawdę – swoją prawdę – zweryfikowaną przez doświadczenia zamierzam spisać i uporządkować, by w niedalekiej przyszłości móc się kochani podzielić nią z wami.

Ebook

Darmowy ebook, który możecie pobrać TUTAJ, powstał pod wpływem trudnych doświadczeń i sytuacji, jakie zmusiły mnie do wyborów. Wiele opcji bowiem do tej pory nie brałam pod uwagę. Każda z decyzji, jaką podejmowałam poruszała i dostrzegała wszystkie obszary we mnie: ciała, duszy, umysłu i uczuć.

Kochani!

Mam nadzieję i wierzę, że uda mi się w niedługim czasie podarować wam owoce mojej wakacyjnej twórczości.

Podziel się swoimi przemyśleniami