Blog,  Duchowość i rozwój

Wewnętrzna równowaga kluczem do sukcesu

Tytuł kursu zmieniałam wielokrotnie omijając słowo SUKCES, tak, jakby pewna część mnie nie przyjmowała tego słowa do świadomości i nie pragnęła go, lub… uważała za komfort, na który nie chcę, tudzież nie mogę sobie pozwolić, tak, jakby mój umysł skanując wewnętrzne zapisane w ciele wspomnienia, nie odnajdował wyrazu SUKCES w spisie terminologii. A przecież każdy z nas, w większej, lub mniejszej mierze pragnie sukcesu. Kwestią dyskusyjną natomiast pozostaje przedmiot sukcesu. Podczas gdy dla jednych będzie nim obszar zawodowy, dla niektórych może nim być aspekt relacyjny i związkowy, lub jeszcze inny.

KURS I JEGO MODUŁY

Tak więc – moi drodzy – powyższy kurs WEWNĘTRZNA RÓWNOWAGA KLUCZEM DO SUKCESU nabiera kształtu o poszczególne moduły, które poruszają aspekt integracji na wielu płaszczyznach.

Nie osiągniemy pełnej harmonii, jeśli nie nastąpi zjednoczenie na poziomie wewnętrznym, osobowościowym, w perspektywach czasowych, z potencjałami przodków, potencjałami swej Duszy oraz na poziomie relacyjnym.

Każdy z modułów, z którymi wkrótce będziecie mogli się zapoznać, zawiera garść niezbędnych informacji (wstęp, wyjaśnienie, doświadczenia, aspekt naukowy) oraz konieczne do własnego rozwoju pytania do refleksji, ćwiczenia, medytacje i transformację podświadomości poprzez rysunek neurograficzny.

UMYSŁ

Jestem z wykształcenia teologiem. Ukończyłam również Studium Rodziny, ucząc w tym czasie katechezy i udzielając nauk przedmałżeńskich. W czasie późniejszym ukończyłam Studium edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Posiadam certyfikaty kursów Totalnej Biologii i dla zaawansowanych One Brain oraz trenera nauki czytania metodą rodzinną.

Zawsze lubiłam zdobywać wiedzę, uczyć się. Niestety klucz do harmonii w sobie ukryty był nie w sferze umysłu i logiczności lecz w działaniu i realizowaniu programów i przedsięwzięć, w wyrażaniu mojego pisarskiego i graficznego potencjału, który okazał się potencjałem rodowym, a który mogę realizować w moich codziennych działaniach.

Pracuję kochani w szkole podstawowej. Podczas gdy starsze klasy nauczane są zdalnie, edukacja wczesnoszkolna pracuje w trybie stacjonarnym. Pracy zawodowej poświęcam większą część czasu lecz dla serca zostaje ta część autorska i pisarska.

Mam nadzieję, że wkróce już będę mogła przedstawić wam wszystkie moduły mojego kursu wraz z książką pt: „W ogrodzie Duszy – zaprzyjaźnij się ze sobą”.

Dobrego dnia dla Was <3

 

 

Podziel się swoimi przemyśleniami

%d bloggers like this: