Blog,  Związek i relacje

Związek – nowa relacja

JESTEM W ZWIĄZKU

♥ Jestem w związku, w którym jestem szczęśliwa. Jestem w nim całkowicie sobą. Nie muszę udawać, ważyć każdego słowa i porzucać swoich wartości.

♥ Jestem w relacji, którą budowałam od dawna. Właściwie od momentu, gdy zakochałam się po raz pierwszy – w moim mężu. W relacji, jaką budowałam przy nim. W relacji do siebie, jako kobiety, żony, kochanki, partnerki, matki.

♥ Jestem W ZWIĄZKU ze sobą…

Jestem w nim wierna sobie i swoim wartościom. Nie rezygnuję z marzeń i rozwoju. Daję sobie uwagę i prawo do rzeczy materialnych, prawo do budujących relacji, do radości i swobody emocjonalnej – w związku, w którym nie muszę rywalizować z żadną kobietą.

Jeśli decyduję się na kontynuowanie znajomości, to widocznie dlatego, że służy mojemu rozwojowi. Jeśli dystansuję się to znaczy, że nie tyle nie mam sił na walkę o zachowanie siebie, co ochotę na udowadnianie, że ktoś jest dla mnie ważny.

Jeśli nie odpowiada komukolwiek mój system wartości i moje postrzeganie relacji partnerskiej, absolutnie nie musi rezygnować ze swoich, by wkraść się do mojego życia.

♥ Jestem w związku, w którym nie muszę poświęcać siebie z lęku przed porzuceniem, zdradą, kłamstwem, odejściem.

♥ Jestem w związku, gdzie nie ma miejsca na grę i testowanie swoich uczuć.  Gdzie nie czuję się obserwowana i nie podlegam sprawdzianowi partnera.

♥ Jestem w związku, w którym każdego dnia na nowo, wracając do siebie, stwarzam nowy wymiar, a w nim nową rzeczywistość, w której daję sobie szansę i prawo do IDEALNEGO TYLKO DLA MNIE PARTNERA.

Jestem w związku ze sobą – z wyboru. 

 

 

Podziel się swoimi przemyśleniami