„Twoja dusza zna odpowiedzi na pytania, których jeszcze nie zadałeś. Dlatego warto zanurzyć się w ciszy, aby usłyszeć jej mądrość.” – Debbie Ford

„Witam Cię serdecznie na Intimate Blog – SoulFree, miejscu, gdzie możesz odkrywać głębokie refleksje, intymne historie i inspiracje życiowe. Mój blog poświęcony jest podróży do wolności duszy, poszukiwaniu sensu oraz bliskości z samym sobą. Przeplatając intymne spojrzenia na życie z duchowymi przemyśleniami, zapraszam Cię do refleksji, inspirując do autentyczności i rozwijania swojego duchowego ja. Poznajmy razem piękno intymności i wolności w naszych osobistych narracjach.”

SOULFREE – to wolność i związki z głębokimi aspektami osobistej duszy. To miejsce, w którym dzielę się inspiracjami, refleksjami, historiami o życiu i poszukiwaniach duchowych. Pozostawiając komentarz możesz również napisać coś o sobie, przywitać się i podzielić swoją historią odzyskiwania wolności – głównie w sferze związków (lecz nie tylko).

Nazwałam stronę „INTIMATE BLOG” , ponieważ skupia się na treściach bardziej osobistych, bliskich i głębokich. Słowo „intymny” odnosi się często do relacji bliskich, emocji, czy też szczegółów z życia osobistego. Znajdziesz tutaj tematy związane z osobistym doświadczeniem, relacjami, emocjami, lub innymi aspektami życia, które są bliskie memu sercu.

Intimate blog

Na blogu znajdziesz treści takie jak:
– Intymność
– Duchowość
– Wolność duszy
– Znalezienie sensu
– Inspiracje życiowe
– Refleksje osobiste
– Rozwój duchowy
– Bliskość
– Wolność emocjonalna
– Autentyczność życia

„Intymność nie polega tylko na tym, co robimy w sypialni, lecz na tym, jak łączymy się ze sobą na głębszym poziomie ducha.” – Wayne Dyer

Pragnę swe treści kierować głównie dla Was kobiety, które trwałyście w toksycznych związkach. Niech ten blog stanie się przestrzenią, która będzie was wspierać. Pomoże wam w procesie gojenia i odbudowy i powrotu do swej żeńskiej natury, bez walki, strachu i rywalizacji.

.