Healing proces – uwalnianie emocji – Deborah Waknine

Poznajcie Deborę

Kim jest Deborah Waknine?

Na stronie o niej możecie przeczytać, iż jest mówcą, autorem, terapeutką, która korzysta z wiedzy Gerarda Athiasa. Prowadzi warsztaty online, w których korzysta z Kabały, gry „22 iskry życia”, „Klucze do autonomii”.

Terapia u Debory jest bardzo łagodna i subtelna. Dla mnie cenne są medytacje, które poruszają we mnie za każdym razem miejsca, w które wprowadzone zostaje światło i zrozumienie. Jej wnikliwość, pozwala trafnie dobierać pytania, przez które dochodzi się do przyczyny problemu. Jej metody pracy należą do łagodnych. Pozwalają samemu odkrywać, tak, jakby prowadząca była tylko towarzyszką. Posiada duży szacunek do poziomu świadomości, jaki ktoś posiada. Pomimo ciepła, jakie można odczuć, potrafi jednak w sposób zdecydowany i konkretny postawić pytanie, które budzi z iluzji, w jakiej czasem trwamy.

W procesie odkrywania swej iskry, jaka rozpaliła mnie do działania, Debora była mentorką, towarzyszką w podróży, lecz przede wszystkim „bratnią duszą”. Niczego nie wymuszała, nie naciskała, ale kiedy prowadziła spotkanie, miałam wrażenie, że wszystko o mnie wie, co zmuszało do konfrontacji ze sobą. Wiedziałam, że w żaden sposób nie mogę od tego uciec, gdyż unikanie odpowiedzi, byłoby unikaniem prawdy o sobie, jaką dzięki Deborze odkryłam.

 


Termin spotkania

21 kwiecień 2023 @ 18.00 – 21.00
22 – 23 kwiecień 2023 @ 13.00 – 19.30
24 kwiecień 2023 @ 13.00 – 19.30

Program Procesu

W tym dniu stworzymy kameralną przestrzeń, w której będziemy dzielić się lekarstwem Kakao, Pokarmem Bogów, w celu nawiązania wewnętrznego dialogu i wsłuchania się w mądrość naszego Serca.

Łącząc się z Kakao, otwieramy możliwość rozpuszczenia blokad i tym samym ustąpienia miejsca ekspresji naszego Serca i naszej głębokiej Esencji.

Tworzy się unikalna przestrzeń transformacji i otwiera się Ścieżka Serca, Ścieżka, za którą jesteś odpowiedzialny i której stajesz się głównym aktorem. Cena: 50 euro

***

Proces uzdrawiania 

Podczas tego szamańskiego warsztatu podniesiemy zasłony emocjonalnych wspomnień ciała i odważymy się spotkać nasze części cienia i kruchości, aby stać się bardziej żywymi, bardziej wibrującymi, bardziej obecnymi.

Nasze ciało jest naszą świątynią, naszym domem. To ciało, które czasami opuszczaliśmy, aby nasi przodkowie, nasi towarzysze, nasi rodzice zajęli tę świętą przestrzeń.

Nasze ciało nosi piętno traumy, projekcji i urazów. Prosi tylko o uwolnienie, sygnalizując nam różnymi objawami, żebyśmy wrócili do niego, żebyśmy wrócili do domu i zajęli się jego domem.

Emocja jest ruchem życia, kiedy ten ruch jest zablokowany lub zmiażdżony, tworzy węzły naładowane emocjonalnymi napięciami. Im bardziej chronimy się przed naszymi emocjami, tym bardziej nasze ciała kurczą się i zapominamy o swobodnym oddychaniu.

Ten warsztat to powrót do siebie, to podróż, w której poprowadzę Cię przez Twoje centra energetyczne dzięki sile świadomego oddechu, aby te przestrzenie uwolnić, pobłogosławić i pozwolić życiu delikatnie zająć ich miejsce.

Będziesz miała okazję:

  • znaleźć więcej intymności ze swoim ciałem

  • odzyskać pewność siebie i poczucie własnej wartości

  • rozwinąć swoją kreatywność

  • poczuć się dobrze ze sobą

  • ponownie połączyć się ze swoją autentycznością.

Cena: 200 euro

***

Ten dzień jest dniem integracji, aby na nowo odkryć swój potencjał do życia w pełni z ciała, omijając mechanizm ochronny umysłu, który tworzy napięcie ciała i brak miłości, a także poczucie separacji.

Proces ten przywraca energię życiową spontaniczności, witalności i zmysłowości oraz zdolność ciała do przyjemności i świętego dotyku. Przestrzeń, w której można zaufać połączeniu ciało-serce z głęboką przyjemnością i zmysłowością bez ograniczającego przekonania, że miłość jest czysta, a ciało nie.

Główne obszary eksploracji:

– Rozwinięcie naturalnego orgazmicznego stanu ciała

– Pozbycie się strachu ograniczającego głęboką przyjemność

– Ożywienie sacrum w sobie

– Otwarcie na orgazmiczne oddychanie.

Cena: 100 euro

***

Warsztat tłumaczony jest na język polski przez Beatę Jarząbek

Warunki uczestnictwa

Cena za udział w całych warsztatach – 350 euro 

Dla dwóch osób – polecającej i poleconej – 300 euro

Uczestnictwo kochani zgłaszacie na podany email: lidiasub@wp.pl

lub przez formularz KONTAKTU

albo telefonicznie pod numer:

+48 796 379 906 


Oferta i promocja

Chociaż do warsztatowego spotkania z Deborą jeszcze kilka miesięcy, przygotowałam dla wszystkich, którzy są zainteresowani, lecz jeszcze się wahają propozycję.

Dla osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa do 31.01.2023 r. i wpłacą 20% zaliczki cena ulegnie zmianie na 300 EUR.