Moja twórczość

KSIĄŻKI

„Mój mąż, mój anioł – Droga od choroby nowotworowej do zdrowia”

Drodzy czytelnicy.

Oddaję w wasze ręce świeży druk książki. Wydanie ubogacone o dialogii, nasze rozterki, wewnętrzne przeżycia i czasem… szczyptę humoru, pomiędzy tymi bolesnymi dniami, który był jak chwilowy, przynoszący ukojenie „oddech”. 

Zapraszam do zakupu szczególnie te osoby, którym zmaganie się ze śmiertelną chorobą nie odbiera najwyższych wartości – Miłości, nadziei i wiary. Cud, którego oboje z mężem doświadczyliśmy wówczas, jest niczym innym jak naturalną siłą Miłości <3 

Wydanie II poprawione
Wydanie z roku 2021
Cena – 23,00 zł


„Mój mąż, mój anioł”

Wydanie I – Wydawnictwo Nowy Świat, Rok 2011

Wydanie II – Wydawnictwo Soulfree, Rok 2019

Publikacja, którą Państwu przedstawiam, po raz pierwszy ukazała się w formie ebooka w 2011 roku. Dziś prezentuję ją jako książkę poświęconą mojemu zmarłemu mężowi. Jest ona podziękowaniem za wspólnie spędzone lata, za jego obecność oraz dar, który od niego otrzymałam – nasze córki. Jest wyrazem wdzięczności za zmianę mojego myślenia i świadomości, a także za etap, bez którego dzisiaj nie byłabym taka, jaka jestem. Transformacja, jaką przy nim przeszłam, ukształtowała moją świadomość i pomogła mi ją wewnętrzne ugruntować w sobie. Droga, którą wspólnie przeszliśmy, jest połączeniem wymiaru ludzkiego z pierwiastkiem boskim.

Po 8 latach zdecydowałam się poprawić i wydać mój ebook jako książkę. Oto wersja poprawiona, którą Państwu przedstawiam. 

Cena promocyjna: 12,00 zł


„Przygody Egonka i Kalorci”

Edukacyjna bajka dla dzieci

Egonek jest chłopcem zmierzającym z Krainy Światła do Krainy Cienia. Wychowany przez mamę, dobrą wróżkę, nie zna zła. Nigdy nie poznał swego ojca, gdyż ten został uwięziony przez złego Samaela, gdy
chłopiec był mały. Według przepowiedni musi wkroczyć do Krainy Cienia i uwolnić ojca. Podczas wyprawy poznaje Kalorcię, która jest córką
Samaela i doskonale zna sztukę walki. Jest samotniczką i buntowniczką.
Spotykając Egonka, uczy się wrażliwości i współpracy.

Wydanie – Soulfree,  Rok 2020 

Cena: 32.90 zł


„Bajka o kotce Lucy”

Bajka terapeutyczna

Rodzeństwo często ze sobą rywalizuje; o rodziców, o pozycję, które lepsze i silniejsze. Bajka pokazuje, że każdy jest inny i posiada inny potencjał, który rodzice kochają i rozwijają.

„Kotka Lucy, była jedną z trojga rodzeństwa. Miała brata o imieniu Błazenek i siostrę Arnikę. Ponieważ była najmłodsza, nigdy nie mogła za nimi nadążyć. Błazenek często rozrabiał. Niechcący strącał doniczki z kwiatami, rozlewał mleko od gospodyni i biegał wesoły wokół własnego ogona. Arnika za to, choć żywa i radosna, zawsze biegała za Błazenkiem i nigdy nie podpadła pani Teresie. Tak miała na imię kocia pani.”


„Puchatek i urodziny Kasi”

Bajka na nowy początek

Bajki okolicznościowe podkreślają wagę dziecka, młodego człowieka i wydarzeń, w których biorą udział jego rodzice i najbliższe mu osoby.


Bajka o księżniczce Monice

„Bajka o księżniczce Monice”

Bajka okolicznościowa na nowy początek

Bajki okolicznościowe podkreślają wagę dziecka, młodego człowieka i wydarzeń, w których biorą udział jego rodzice i najbliższe mu osoby.


KURSY

Wenętrzna harmonia jest istotna w realizacji i kreowaniu życia


Czytelników zainteresowanych zakupem książki lub bajką zapraszam do kontaktu pod wskazany email – lidiasub@wp.pl lub nr telefonu.