MOJE KSIĄŻKI I PUBLIKACJE

Przygody Egonka i Kalorci

KSIĄŻKA - BAJKA DLA DZIECI

Przygody Egonka i Kalorci, to historia chłopca wychowanego przez mamę w krainie, w której panuje dobro, ciepło i wrażliwość. Egonkowi brakuje cech chłopięcych, siły, odwagi, pewności. Aspekty pozytywne: wrażliwość, niepewność musi odnaleźć w sobie w czasie wędrówki do Krainy Cienia, w której uwięziony jest jego ojciec. Podczas podróży towarzyszy mu mag i dziewczyna o imieniu Kalorcia (kalor  języka łacińskiego oznacza ciepła).

Zapraszam do towarzyszenia Egonkowi i Kalorci 🙂 


Wydana w 2021 roku 

Cena 32,00 (promocja - 29,00 zł) Na zamówienie
Mój mąż, mój anioł

II POPRAWIONE I ROZSZERZONE WYDANIE KSIĄŻKI - ROK 2020

Obecne wydanie jest poszerzone. Czytelnik znajdzie tutaj nasze osobiste rozterki dotyczące wyborów, naszych dzieci i najbliższego środowiska. To dalsza część, przedstawiająca nasze życie po całkowitym uzdrowieniu. 

Cena 22,00 zł
Mój mąż, mój anioł

KSIĄŻKA WYDANA NA PODSTAWIE EBOOKA W 2019 ROKU

To historia wychodzenia z choroby mojego męża, u którego lekarze zdiagnozowali guz mózgu – glejaka wielopostaciowego IV stopnia.  Książka powstała z myślą o tych, którzy zmagają się z tak trudnymi doświadczeniami i szukają ratunku wszędzie, gdzie to możliwe. 

Pisząc tę książkę (ebooka) mój mąż w 2011 roku odzyskał całkowicie zdrowie. „Choroba bowiem nigdy nie jest karą za grzechy. Jest raczej konsekwencją wyborów, jakich w życiu dokonujemy”. 

Cena 12,00 zł