Neurografika

Neurografika jest metodą opartą na rysowanych mazakiem, pisakiem neuronowych liń i kształtów. Kreśląc mazakiem linie, odzwierciedlamy nasze wewnętrzne i podświadome procesy. Rysunek neurograficzny pomaga nam docierać do głębokich warstw psychiki, w której można usuwać blokady, poprzez przeprogramowanie ich.

Kiedy byłam uczennicą szkoły podstawowej, licealnej a w czasach późniejszych studentką, zawsze podczas wykładów, czy na lekcjach lubiłam kreślić kółka. Rysowałam kwiatki, linie nie mające większego znaczenia. Miałam wrażenie, że słuchając lekcji i wykładów moja ręka malująca kółka pomaga mi przyswoić sobie nowe treści. Gdy jakiś czas temu trafiłam na metodę – zakochałam się w niej natychmiast. Wszystko stało się dla mnie jasne.

Dziś tworząc neurograficzne obrazy czuję się jak w czasie medytacji, gdy moja mała dziewczynka ma okazję się wykazać i połączyć ze swoim Stwórcą 🙂

Jak działa neurografika?

  • wspomaga proces harmonizacji wewnętrznej
  • wprowadza w stan refleksji i odprężenia
  • aktywizuje prawą – intuicyjną – półkulę mózgu
  • pomaga zredukować zmęczenie i stres
  • wspomaga transformację przekonań przyczyniając się do realizacji marzeń.

Kochani, jeśli ta przyjemna metoda pracy z podświadomością i tworzeniem nowej rzeczywistości, zaraziła was tak, jak mnie – zajrzyjcie również do artykułów: