Neurografika,  Blog

ALGORYTM NEURODRZEWO – ZASIEW WIARY

Wiara, ufność, pewność… Dzięki nim, wszystkie nasze działania mają szansę się zmaterializować. Marzenia mogą się ziścić. Praca, jaką podjęłam nad sobą w temacie połączenia ze Źródłem zaowocowała spokojem.

„Neurodrzewo” to algorytm, który zastosowałam w temacie chwilowego braku wiary, w to, że warto w ogóle cokolwiek robić. Moje zwątpienie w działanie Stwórcy nie dawało mi spokoju i drążyło mają Duszę. Oto owoc mojej kreacji. Kiedy rozpoczęłam ją od prowadzenia linii neurograficznej ziemi, dotarło do mnie, że dzięki wierze moich przodków, rodziców jestem dziś tą, którą jestem: nauczycielem, pedagogiem. Dzięki ich wierze w moje talenty, osiągnęłam w moim życiu to, co mogę przekazać dalej moim córkom.

Kiedy „wkładałam” nasiono wiary do ziemi, zasilałam je wodą, energią miłości, czułam w okolicy serca poszerzenie. Przestrzeń na nowe gałęzie i owoce, jakie pojawiły się na drzewie, pomogła mi zobaczyć powód mojego zwątpienia. Przez cały czas odczuwałam dreszcze i na zmianę ciepło i chłód przewiewu.

A oto moja praca 🙂

Podziel się swoimi przemyśleniami