“Kiedy odnajdziesz cel zgodny z planem twej duszy, odnajdziesz spokój serca”

Dorastałam w rodzinie, kultywującej katolicyzm. Zgodnie z przekonaniami uznającymi poświęcenie za najwyższą wartość, dojrzewałam do trudnej i brzemiennej w troski kobiecości. Byłam dumna, że potrafię tak wiele znieść. Kontynuowałam powołanie moich rodowych kobiet do edukacji, religijności, macierzyństwa.

Moja Przeszłość


Powyższe wartości realizowałam jako nauczyciel religii, pedagog, trener nauki czytania. Wyszłam za mąż za mężczyznę, który uczył mnie bezinteresownej miłości, a po 17 latach małżeństwa zmarł. Dzięki lekcji jaką otrzymałam, jego chorobie i przewartościowania mych przekonań zrozumiałam, że ślepo powtarzam los moich przodków. Powtarzam go, ponieważ pozwalam, by przejmował nade mną kontrolę i wybierał dla mnie przeznaczenie.

Zdecydowałam się na zmianę. Zrozumiałem, że to ja mam kontrolę nad swoim losem i że każdego dnia mogę być świadoma moich wyborów, co w następstwie prowadzi do pełnego możliwości rozwoju.

Zrozumiałam, że wybieranie trudnych doświadczeń, nie jest jedyną drogą do realizacji przeznaczenia, z jakim przyszłam na tę planetę, a jedynie jedną z możliwości.

Teraźniejszość

  • Ciekawi mnie wszystko co pobudza do rozwoju.
  • Kocham to, co wpływa na uwolnienie drzemiących we mnie mocy.
  • Zajmuję się tym co na przystanku życia napełni mnie energią do kolejnego przystanku.

Obecnie moim celem jest eksploracja wszystkiego, co pobudza moje zainteresowania i przyczynia się do mojego rozwoju. Angażuję się w pisanie książek, artykułów oraz refleksji, a także w tworzenie sztuki bez wymagań i bez oczekiwania na rezultat. Zrozumiałam, że to ja tworzę dziedzictwo dla przyszłych generacji, na które mogę mieć wpływ.

Przyszłość

Dokąd zmierzam?

🧘 Do wypełnienia mojego przeznaczenia, celu, który wykracza daleko poza wyprawę do sklepu czy podróż do sąsiedniego miasta. Choć i to mnie cieszy.

🧘 Zmierzam do powołania ŻYCIA, które otrzymałam na samym początku inkarnacji, wypełnienia szansy na stanie się boskością.

Nie zatrzymuję się. Każdy dzień jest dla mnie nowym odkrywaniem i doskonaleniem się. Moja podróż jest otwarta, a ja idę z determinacją i zaciekawieniem.