O mnie

Jestem wieloletnim pedagogiem, trenerem nauki czytania, kobietą, matką, autorką książek i bajek dla dzieci. Już jako mała dziewczynka zatapiałam się w książeczkach, kolorując je i czytając. Do dziś lubię przebywać w bibliotekach, księgarniach i delektować się zapachem świeżych kartek. Na co dzień pracuję z dziećmi, wzmacniając w nich potencjały i pozytywne cechy osobowości.

Jaka jestem? Spontaniczna, ciekawa doświadczeń życiowych i chętnie podejmująca nowe wyzwania. Mój upór wielokrotnie prowadził mnie do sytuacji, które wymagały odwagi i cierpliwości. Dziś, wykorzystuję tę cechę po to, by rozwijać moje pasje: pisanie, czytanie, malowanie (neurografika).

Przełomem na drodze do własnego rozwoju i powrotu do siebie była choroba i śmierć męża, którą dzielę się z wami w książce: „Mój mąż, mój anioł”. Książka zapoczątkowała zmianę mojego myślenia, moich nawyków i postrzegania wielu wydarzeń i relacji.

Dlaczego tutaj jestem?

Zawsze myślalam, że mam misję wobec ludzi, świata. Tymczasem okazało się, że jedyną misją, jaką powinnam spełnić jest odnaleźć w sobie tę małą Lidzię, którą kiedyś pozostawiłam w ciemności, a która czekała na mnie… dorosłą i dojrzałą kobietę.

Z całego serca pragnę podzielić się tym z wami. Chcę Wam kochani o tym opowiedzieć, napisać, „wyśpiewać”.

Jeśli uznasz, że moje doświadczenia rezonują w jakiś sposób z twoimi… to mogę ci towarzyszyć w tej drodze odkrywania siebie, w drodze do odnalezienia mocy, która pozwoli ci kontrolować swe życie.

Jestem kreatorką w pełni. Z moją twórczością kochani, możecie zapoznać się TUTAJ.

Zapraszam również do kanału na YOUTUBE oraz do SKLEPU i STRONY WYDAWNICZEJ