Cześć!

Cieszę się, że jesteś tu ze mną! Twój czas jest dla mnie cenny, dlatego postaram się, aby każdy newsletter był dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem – pełnym ciepła, inspiracji i pozytywnej energii.

Moje serce bije w rytmie słów, które piszę dla Ciebie, dla tych, którzy szukają inspiracji i wsparcia. W moim INTIMATE BLOG znajdziesz miejsce, gdzie mogę dzielić się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami i wiedzą na temat sztuki życia.

Jeśli jesteś artystyczną duszą, zapraszam Cię do odkrywania artykułów w kategorii „Coaching artystyczny” oraz „Storytelling”. W kategorii „Zdrowy tryb życia” znajdziesz między innymi przepisy na zdrowe koktajle, porady dotyczące zdrowego trybu życia i wiele więcej.

„Neurografika” to kategoria, w której dzielę się z Tobą nowinkami na temat metod modyfikacji przekonań i wspomagania tworzenia połączeń mózgowych. Z chęcią poszerzę galerię prac oraz podzielę się informacjami na temat mandali i innych metod neuroplastyki.

W kategorii „Transformacja cienia” znajdziesz artykuły, które pomogą Ci zrozumieć, że każde doświadczenie niesie ze sobą możliwość zmiany szkodliwych nawyków i odnalezienia światła, które owy cień skrywa.

Jako kobieta, która sama przeszła przez burzliwe relacje, wiem, jak trudne może być znalezienie drogi do szczęścia. Dlatego mój głos kieruję głównie do kobiet, które doświadczyły trudnych związków, choć zdaję sobie sprawę, że mężczyźni również mogą mieć podobne doświadczenia.

Chcę, aby nasze spotkania przy czytaniu newslettera były dla Ciebie jak mała odskocznia od codzienności. Postaram się regularnie dostarczać Ci dawkę ciepłych słów, inspiracji i pozytywnej energii. A jeśli masz ochotę podzielić się swoimi refleksjami, z przyjemnością Cię wysłucham!

Dziękuję, że jesteś ze mną i witam Cię serdecznie!

Z uśmiechem 😊

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy jak do tej pory :(