„Chcialam polecić z całego serca książkę. Kochani cuda się zdarzają Głęboko w to wierzę. Ta książka dała mi nadzieję i siłę, której potrzebuje. Przekaz, który płynie z tej książki to fakty, ja głęboko wierzę, że będę zdrowa. Wracam do czytania kiedy targa mna dzień niemocy. Odnalazłam siebie. Nic nie jest proste i łatwe, ale jeśli masz przy sobie osobę, która cię kocha i wspiera bez warunkowo to jest moc❤️ Lidia Suberlak pieknie przekazuje w swoich książkach miłość i to, czego doświadczyła opiekując się chorym mężem.”

– Basia –


Książkę przeczytałam prawie jednym tchem… Można się z niej wiele nauczyć. Autorka odnosi się do swojej wiary, do relacji z Bogiem, głębokiej i szczerej Sposób mądrego podejścia do sytuacji, wdzięczności i nauki na każdym etapie choroby męża. Książka ukazuje historię pięknej miłości, ukazuje drogę do świadomości, wpływu przeszłości na aktualne życie. Przedstawia różne metody leczenia: tą uniwersytecką i niekonwencjonalną. Co najważniejsze zmusza do głębokiej refleksji. Pozycja która zostaje w pamięci na długo.”

– Sandra – Trener fitness


„Książkę kupiłem, gdyż byłem ciekawy, jak ta kobieta kochała swojego męża. Przeczytałem książkę jednym tchem. Nawet trochę mu „zazdrościłem”, W książce fajnie Lidia opisała w rozdziałach elementy, które wpływają na poprawę zdrowia w warstwie poszerzania świadomości. Każdy rozdział był jakby nowym odkryciem pewnego obszaru. Krótko, ale na temat. Podobała mi się także wewnętrzna zmiana autorki książki, która prowadziła męża. Brakuje mi jednak tego, co działo się po uzyskaniu zdrowia, do jego śmierci.”

– Andrzej –  Czytelnik


„W moje ręce wpada książka Lidii czytając ją widzę ogrom pracy nad sobą tak naprawdę poprzez szukanie siebie samej. Ten fragment życia opisany przez Lidzie pokazuje jej wysiłek zmagania się z codziennym życiem, dzieci, praca i szukanie siebie samej. Podziwiam mądrość Lidii jej wzrastanie jako człowieka.”

– Marek – Terapia dźwiękiem


Mój mąż, mój anioł„Książka bardzo mi się podobała. Skłania do myślenia i refleksji nad naszym życiem. Tematyka książki jest bliska, mi i moim siostrom, mamie jako, że sama zmaga się z chorobą nowotworową. Czytając Pani książkę czułam, że ktoś mnie naprawdę rozumie. Książka pokazała, że nie można patrzeć na chorobę, która spadła na naszą mamę jak na karę, tylko szansę na zmianę swoich nawyków, by być lepszym człowiekiem. Pozwoliła też spojrzeć inaczej na naszą sytuację i pokazała, że często ktoś nad nami czuwa i daje znam druga szansę i to od nas zależy jak ją wykorzystamy. Nie obyło się bez łez.. 🙊 Piękna książka napisana prosto z serca za co pięknie dziękuję.”

– Kamila – Czytelniczka