W moim kursie, jaki dla Was stworzyłam, możecie kochani przeczytać o harmonii pięciu obszarów w nas. Równowaga pomiędzy ciałami o ile uda się w znacznym stopniu  osiągnąć, sprzyja naszej twórczości i sprawia, że życie płynie z większą swobodą, co często mamy odczucie, iż jesteśmy niesieni. Tak 🙂 w ten sposób trwamy w PRZEPŁYWIE. 

Warunkiem koniecznym do wznoszenia się w rozwoju jest połączenie ze Źródłem, z którego skarbca bezpośrednio możemy czerpać – bez ograniczeń w pełnym poczuciu zasługiwania. Zasługujemy, gdyż nasze boskie pochodzenie jest ogromnym przywilejem. Nie musimy poświęcać się, czynić wielkich rzeczy, gdyż z racji samej istoty mamy prawo czerpać od Stwórcy wszelkie dary i bogactwa. 

Pozostawione w dzieciństwie talenty,

przerwane pragnienia, 

niejednokrotnie dają o sobie znać 

w dorosłości, kiedy to usłyszany dźwięk, 

zapach kredek, poruszają naszą Duszę,

by wyraziła się w dobrze jej znany sposób. 

Odnalezienie talentów, darów, potencjałów

w dorosłym życiu często zajmuje nam 

wiele miesięcy, lat, a niektórzy 

nie rozpoznają ich nigdy, żyjąc  w przekonaniu, 

że praca, jaką wykonują to ich przeznaczenie.

USUWANIE BLOKAD I KODÓW

Era Wodnika, to czas, w którym stare zapisy, kody przestają funkcjonować, a otrzymane przez przodków, rodziców, autorytety przekonania tracą swoją ważność. Nawet, jeżeli jesteśmy tego świadomi, to przyzwyczajenie umysłu do podążania starymi stereotypowymi, neronalnymi ścieżkami jest na tyle silne, że nowe połączenia wymagają czasu. Aby poczuć przepływ w połączeniu ze Stwórcą, należy mieć świadomość ich, a następnie usuwając je, zrobić miejsce na nowe oświetlone światłem zapisy. 

Skuteczne metody, jakie stosuję to:

 

NEUROGRAFIKA 

MEDYTACJA WYBACZANIA

Medytacja

ODKRYWANIE POTENCJAŁÓW

Odkryj siebie na nowo

Odnalezienie swego przeznaczenia i swego celu życiowego zawsze wymaga odkrycia lub poznania na nowo swych atutów i mocnych stron. Często są to potencjały rodowe, które wspierają nasze wzrastanie w rozwoju ♥

Nie obawiaj się!

Jeśli kiedykolwiek wyraziłeś – mój drogi – intencję rozwoju tutaj na ziemi, to Stwórca pokieruje Cię zawsze w kierunku wzrostu. Stworzy takie okoliczności i okazje, byś mógł na nowo siebie poznać, nawet jeśli doświadczenia będą niewygodne i twarde. 

Kiedy  poznałam Recall Healing, Totalną Biologię, wiedziałam, że całą wiedzę mam już w sobie lecz na nowo muszę sobie, z pomocą mej Duszy, przypomnieć. Metody pozwalają z szacunkiem zanurzyć się w historie przodków – mamy, taty i w nich dostrzec okazje, których oni nie wykorzystali oraz dokończyć to, czego sami nie dokończyli. 

To odkrycie ułatwiło mi moją konfrontację ze skarbcem mej Duszy, która już wszystko posiada, zaś czyny i działania w moim pokoleniu są wsparciem w urzeczywistnieniu i realnym zobaczeniu tego, czego dostrzec nie mogłam.  

PERSPEKTYWA POSTRZEGANIA CZASU

Znany psycholog i badacz Philip Zimbardo stworzył teorię POSTRZEGANIA PERSPEKTYW CZASOWYCH. Bycie mentalnie w przeszłości lub przyszłości bywa bardzo często przyczyną ludzkiego cierpienia. Znajomość swojej perspektywy czasowej pozwala wydobyć z przeszłości naukę i odmienioną świadomość, zaś wyjście z perspektywy przeszłej zmusza do działania i tworzenia przez nie przyszłych owoców. Jeśli jesteście ciekawi kochani waszej Perspektywy Postrzegania Czasu, pobierzcie kwestionariusz i wypełnijcie. To zajmuje jedynie 15 minut 🙂 

TRZY PERSPEKTYWY CZASOWE

LICZY SIĘ TYLKO TERAZ

To bycie w teraźniejszości jest odpowiedzią na wszystkie pytania: o los, cel, przeznaczenie i BYCIE – DLA SIEBIE I BLISKICH. 

OTWARCIE SIĘ NA PRZEPŁYW

Otwarcie na dary, jakie otrzymaliśmy i jakie w sobie wypracowaliśmy, wymaga trzech kroków:

zawierzenia,

– zaufania

– i odwagi wprowadzenia w życie. 

O ile wiara jest pewnością w otrzymany wynik i urzeczywistnienie, ma potencjał męski, o tyle zaufanie w prowadzenie, jest moi kochani potencjałem żeńskim. Odwaga zaś pozwala wdrożyć owe dwa elementy i dzielić się swoim wewnętrznym bogactwem. 

Jeśli moje refleksje, słowa i moja droga rezonują z Tobą oraz czujesz, że jesteśmy podobni (podobne), zachęcam Cię do czytania i zadawania pytań. Zdradzę, że moja natura to “Zosia Samosia”. Wszystkie narzędzia, jakie poznałam, lata studiów i nauki przydały się, aby dotrzeć do mojej Duszy i upartej natury, a następnie dostosować w taki sposób, aby przekonać moją Duszę, że zawsze jest czas, by ułatwić sobie życie i płynąć w Boskim Przepływie. 

Subskrybuj

Zapisz się, by być na bieżąco 🙂