Wydarzenia

Podjęcie współpracy z Wydawnictwem SŁÓWKA

Zdjęcie: Studio "BaLama"

Jako autorka, podpisałam z Wydawnictwem SŁÓWKA umowę. Od stycznia książka pojawi się w księgarniach w większym nakładzie. Już dziś zapraszam serdecznie. 

Założyciele wydawnictwa – Karol Zamojski wraz z żoną Magdaleną, prowadzą również „Dom Rozwoju”. To idealna przestrzeń dla każdego, kto inwestuje w przyszłość – wiedzę i twórczość – swych dzieci. 

Zdjęcie: Studio "BaLama"
Kongres - "Holistyczny człowiek"

W roku 2012 miałam przyjemność być prelegentką na Kongresie „Holistyczny człowiek”. 

Temat, jaki wygłosiłam dotyczył zdrowia w ujęciu metody One Brain. 

Dlaczego, widząc po raz pierwszy kogoś, ściskając dłoń przy pierwszym powitaniu, spoglądając w oczy czujemy dreszcze? Dlaczego nasz mózg mówi: „znasz go”, a serce drży? Dlaczego, podczas pierwszego spotkania już wiesz – choć nie wiesz skąd – że to ten, że to ona? Ciało kocha, ciało płacze, drży i odwzajemnia. Ciało pamięta. Ciało nie jest cielesnością. Stosując określenie Ciało najczęściej mamy na myśli jeden duży organ. Cielesność, to odczucia płynące z ciała – widocznego organizmu – wraz z potrzebami, pożądaniami i pragnieniami. Termin „cielesność”, często przywołuje na myśl seksualność, czyli życiodajną energię, której składową są pożądanie, pragnienie, potrzeba kontaktu. Dlatego pomimo tego, że pamięta ból, pamięta łzy, pragnie doświadczać, bo doświadczenie jest miejscem spotkania Duszy z Cielesnością, z tym co w ciele nienazwane, nieodkryte i niewyrażone. Kochajmy swe ciało, bo tak, jak życie mamy jedno. 🙂